Суббота, 18.05.2024, 14:10
Юридические консультации
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Категории раздела
Судебная система [2]
Справочная информация [7]
Безопасность в Интернете и заработок [12]
Иное [1]
Судебная практика [1]
Поиск
Партнеры
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Разное » Иное

Проблеми виховання підростаючого покоління

Проблеми виховання підростаючого покоління

На даний момент, поки, більшість із нас – це ще діти Радянського Союзу. Однак покоління міняються та діти, народжені в момент розвалу Союзу, або відразу після цього, вже самі виросли, а деякі встигли завести своїх дітей.

Я не хочу порівнювати епохи в цілому, писати про масу негатива при Союзі або навпаки говорити про те, що там було багато гарного в цілому. Але от у частині дітей і молоді, без цього не обійтися.

«Ради» виховували всіх. На своїй ідеології. За багато що строго запитували, у тому числі й по даній проблемі. Якщо відкинути ідеологічні моменти, то раніше відповідальність за виховання дітей лежала на всіх. І на батьках, і на школі та на суспільстві в цілому. Разом з ідеологією, дітям прищеплювали і загальнолюдські цінності. Єдине, що відкидалося, так це єднання виховних мір з духовністю, у зв'язку з ворожістю до церкви та релігії.

Зараз повна демократія. Але демократія чомусь виявляється вільною від зобов'язань, що сама по собі вона не передбачає. Народ начебто б як, прилучають до церкви, іде прагнення до відродження духовності. Тільки потрібна вона одиницям, так як відбулася переоцінка цінностей.

Хто займається дітьми? Школі вони практично не потрібні. Реально все виглядає так, що не тільки нова шкільна програма орієнтована на самонавчання, але й виховання орієнтоване на самовиховування. А от де буде відбуватись це самовиховання й у якому середовищі?

Багато педагогів від виховної роботи самоусунулося, переклавши це на плечі батьків. У батьків є святий обов'язок займатися цим питанням із своїми дітьми. Але багато хто не займається. Вони у свою чергу вважають закінченою справою відправлення свого чада до школи, де з ним і зобов'язані займатися та виховувати. Не одноразово доводилося зіштовхуватися із ситуаціями, коли батьки не тільки не реагують на сигнали педагогів про неналежну поведінку дітей у школі, а ще й обурюються, мол, на якому праві ви все це розповідаєте та змушуєте втрачати нерви.

Розірвано ланцюжок. Нове покоління відрізняється від попереднього та украй відрізняється від старшого покоління. Відсутнє головне - відсутність елементарних правил поведінки в суспільстві, почуття поваги до інших і насамперед, до старших. У більшості дітей, взагалі немає ніяких ідеалів. Вседозволеність, відчуженість від проблеми привело до того, що ми маємо масову наркоманію, дітячи алкоголізм та проституцію. У під'їздах і дворах валяються шприци, використані презервативи. Я, наприклад, не можу пояснити що це таке, своїй маленькій дитині. Вже дійшло до того, що саму дитину відпускати пограти на вулицю самостійно стає небажано й часом небезпечно.

Яка Ваша думка?

 

Категория: Иное | Добавил: Babitch (12.07.2011)
Просмотров: 6981 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024