Понедельник, 03.02.2025, 09:52
Юридические консультации
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Семейное право [11]
Уголовное право [2]
Жилищное право [2]
Наследственное право [2]
трудовое право [12]
О собственности [4]
Возмещение вреда [1]
Права потребителя [2]
Особое производство [2]
Гражданско-процессуальные документы [5]
Пенсии и социальные выплаты [2]
Приказное производство [1]
Сделки и обязательства [2]
уголовный процесс [3]
Поиск
Партнеры
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Отрасли права » Уголовное право

Про покарання, справедливе і не тільки.

Про покарання, справедливе і не тільки.

Покарання в кримінальному праві. Це підсумок розслідування, судового розгляду справи. По багатьом справам з покаранням не погоджуються та вироки оскаржуються, іноді це стає предметом розмов.

Розмови ці завжди будуть, тому що завжди будуть існувати різнополюсні відношення та оцінка подій. Засуджені часто вважають покарання несправедливим, твердим, потерпіла сторона, навпаки, дуже м'яким і тому, також несправедливим. Фактично бувають неправі як з одного боку, так і з іншого.

Поняття справедливості в кримінальному процесі відносне. Іноді буває, що по аналогічних справах покарання буває різним. Є, звичайно ж багато обставин, які враховуються при призначенні покарання, але таке може бути різним і при ідеальній «рівності» ситуацій. Наприклад, у кожного судді може бути своє відношення до такого виду злочинів. А раз покарання призначається в межах санкції статті, то хто сказав, що воно не справедливо. Допустимо, санкція статті передбачає покарання від 3 до 6 років. Чому суд не може «дати» 3 роки, по мінімуму, або 6 років, по максимуму. Усе на розсуд суду. Доводьте потім, що суд урахував, а що ні.

Мною, як адвокатом, також рішення судів можуть вважатися неправильними, але мова отут іде вже не про справедливість. Реально буває так, що твій клієнт заслуговує самого серйозного покарання. Але, на те ти й захисник, щоб знайти причини та підстави для його зм'якшення. У професійному плані тут важливий момент законності. Нехай людина буде тричі винувата, але його провина повинна бути доведена, та доведена законними методами, а не будуватися на переконаннях, нехай навіть і вірних. Поняття «злодій повинен сидіти у в'язниці» це для правоохоронних органів.

Бувають ситуації, коли людина засуджена справедливо та провина її повністю доведена, але навіть пройшовши слідство та суд, вона не розуміє, в чому її провина та вважає себе взагалі не винною.

Це, так сказати, короткі міркування та практично ні про що. Загалом. Але ж є досить багато справ, коли засуджуються абсолютно невинні особи. І це буває і як внаслідок судових помилок, так і внаслідок навмисних, незаконних мір та дій тих же правоохоронних органів. Але це окрема тема.

Мужские украшения мужские Подвески и кулоны zgemchug.ru.
Категория: Уголовное право | Добавил: Babitch (12.07.2011)
Просмотров: 3304 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2025